![](http://kiev.omi.org.ua/wp-content/uploads/2019/10/Zrzut-ekranu-2022-01-29-o-15.37.47-1024x595.png)
Слава Ісусу Христу!
14 лютого, в понеділок, о 19.10 розпочинаємо зустрічі для наречених, Як хочуть укласти таїнство шлюбу.
Сердечно Вас запрошуємо!
о. Рафал
0967305624
З Катехизму Католицької Церкви:
“Де черпатиму силу, щоб відповідно описати щастя подружжя, яке зв’язує Церков, Євхаристійна жертва скріплює, а благословення позначає, ангели проголошують, Небесний Отець затверджує?… Що за пара з тих двох християн, злучених єдиною надією, єдиним бажанням, єдиним порядком, однаковою службою! Вони обоє – діти того самого Отця, слуги того самого Пана; ніщо їх не розділяє ні духом, ні тілом; навпаки, вони справді є двоє в одному тілі. Там. Де є одне тіло, є також один дух”
Спочатку слід пройти курс катехез, які готують до таїнства подружжя й відбуваються в нашому храмі два рази на рік (з другої половини вересня та з другої половини січня). Лише пройшовши таку підготовку, необхідно:
1. Повідомити отця-Настоятеля якомога раніше, мінімум за 3 місяці до дати шлюбу, що планується;
2. Взяти учать у двох-трьох зустрічах з отцем-Настоятелем.
3. Якщо хочеш отримати церковний шлюб, необхідно жити в Церкві. Необхідно бути справді практикуючим християнином, тобто щоденно молитися та щонеділі брати участь в Євхаристії.
![malzenstwo3](http://www.nicolasparish.org.ua/images/stories/sajte/malzenstwo3.jpg)
Тим-то покине чоловік свого батька і свою матір, і пристане до своєї жінки, і вони обоє будуть одне тіло (Еф. 5, 31)
Залишити відповідь