26 лютого, в костелі св. Миколая освячено пункт обігріву «Пункт Нескорених».
![пункт обігріву «Пункт Нескорених» в парафії св. Миколая](https://kyiv.omi.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/332890877_6125399210859327_5912225538978480887_n.jpg)
Після Служби Божої, яку очолював єпископ Києво-Житомирської дієцезії Віталій Кривицький SDB, всі бажаючі змогли були присутніми на офіційному освяченні єпископом нашого пункту. Раніше ці приміщення були вологими, а на стінах був грибок.
![пункт обігріву «Пункт Нескорених» в парафії св. Миколая](https://kyiv.omi.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/332832897_773825543691726_892259735332886070_n.jpg)
Парафія провела чимало робіт, щоб повстав такий важливий центр.
«Я вам бажаю, що цей пункт обігріву вам не був потрібний», зазначив Віталій Кривицький, з надією, що війна закінчиться і ми не потребуватимемо пункту обігріву, а наступна зима, вже не буде такою холодною в храмі, оскільки віримо, що він вже нарешті буде переданий парафії.
![пункт обігріву «Пункт Нескорених» в парафії св. Миколая](https://kyiv.omi.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/332870826_3478315942488948_3370590022069537018_n.jpg)
Дякуємо всім, хто долучився до того, щоб «Пункт Нескорених» постав і став символом того, що ми підкоряємось тільки Богу і не скоримось ворогу, як на зовнішньому, так і на внутрішньому фронті.
Більше фото на нашій сторінці Facebook
Залишити відповідь