День Закоханих

розміщено в: Новини | 0

В понеділок 14 лютого свято святих Кирила і Мефодія покровителів Європи.

Це також спомин св. Валентина – покровителя закоханих. Всіх Вас вітаємо з тим святом і бажаємо вчитися любові від Бога, тому запрошуємо Вас на Мессу о 18.30 з обрядом благословення закоханих та тих хто моляться про доброго чоловіка чи дружину. Після Літургії розпочнаємо передшлюбні катехези.

Молитва До св. Валентина, покровителя закоханих

Святий Валентине, покровителю закоханих та наречених, оберігай нас і завжди опікуйся нами. Випроси нам у Бога благодаті, потрібні для того, щоб ми дозріли до справжньої, щирої та безкорисливої любові. Бережи всіх закоханих і наречених від нищівного вогню пристрастей. Вимоли у Бога для нас прагнення будувати взаємини любові на фундаменті Божих заповідей. Випроси у Христа, щоб Він був для всіх закоханих дороговказом і сам зміцнював їх у хвилину слабкості. Амінь.

Молитва жінки про доброго чоловіка

Святий Йосифе, ти, згідно з Божим задумом, став найкращим чоловіком для Марії – Матері Божого Сина. Якщо на те воля Божа, щоб я вийшла заміж, допоможи мені знайти гідного чоловіка, якому я присягну перед Богом любов, вірність та подружню чесність. Святий Йосифе, голово Святого Сімейства, огорни опікою того чоловіка, якого спокон- віку призначив мені Бог. Нехай він буде доброчесний, стриманий, шляхетний, нехай вдосконалюється в чеснотах і розвиває Божі дари, щоб бути добрим чоловіком, зразковим батьком і добрим головою сім’ї, яку заснуємо з волі Бога Отця.Святий Йосифе, чистий Хранителю Діви, збережи також і мене для того, хто має бути моїм чоловіком, батьком моїх дітей. Нехай я буду чистою, врівноваженою, порядною, нехай зростаю у святості і християнських чеснотах, щоби бути доброю дружиною, зразковою матір’ю і окрасою сім’ї, яку заснуємо з волі Бога Отця.Святий Йосифе, Опоро сімей, посій добре зерно в наші душі, щоб ми не змарнували великого дару любові. Зміцнюй нас, щоб наш майбутній дім, наша родина наслідувала життя Святого Сімейства, якого годувальником, окрасою, хранителем, підпорою був ти, святий Йосифе. Амінь.

Молитва наречених

Отче безкінечно добрий, дякуємо, що Ти нам дозволив знайти одне одного. Дякуємо Тобі за благодать нашої зустрічі і за любов, що народилася в наших серцях. Дякуємо Тобі, Господи, за Твоє Провидіння, за те, що Ти по- стійно чуваєш над нами. Господи, уповаємо на Тебе. Веди нас і оберігай від усякого зла, розвивай нашу любов і допоможи нам завжди бути вірними Твоїй волі. Амінь.

Молитва подружжя

Всемогутній вічний Боже! Ти поєднав нас узами таїнства Подружжя в одне ціле, тому, сповнені довіри, просимо Тебе: дай нам благодать і силу реалізувати наше покликання так, щоб ми були витривалими в любові, терпеливості, єдності й мирі, щоб ми не допускалися нічого, що могло б порушити нашу взаємну подружню вірність і чесність. Обдаруй нас дітьми, бережи їх від усякого зла, а нам допоможи виховувати їх у Твоїй любові, Господи, та у вірності Твоїм заповідям. Дай нам силу духа, щоб ми терпеливо й без нарікань витривали в усіх випробуваннях нашого життя. Благослови наші труди та навчи належно користуватися земними благами. Допоможи нам іти пліч-о-пліч шляхом, що веде до неба, аби ми славили Тебе на віки вічні. Амінь.

Молитва за дружину (чоловіка)

Поглянь, Господи, на мою дружину (мого чоловіка). Благослови її (його), вбережи від усякого зла, небезпек та недобрих людей. Помножуй її (його) сили, нехай Твій Святий Дух веде її (його). Вчини, щоб кожний день був для неї (нього) добрим і радісним, щоб у різних подіях вона (він) відчувала (-в) Твою любов і Твоє Провидіння.Прошу Тебе за нас. Нехай зростає наша взаємна любов і розуміння. Оберігай нас від гріха й допоможи Тобі вірно служити. Прошу також за наших дітей і всіх, хто близький нашому серцю.Маріє, Мати наша! Прийми нас і нашу родину під свій покров і випроси у свого Сина для нас на землі життя, гідне християн, і щасливе перебування на небі. Амінь.