ДУШПАСТИРСЬКІ ОГОЛОШЕННЯ

НА V НЕДІЛЮ ВЕЛИКОГО ПОСТУ

26 березня 2 квітня 2023 року

Сьогодні:

V Неділя Великого Посту.
Щиро дякую тим чоловікам, які на минулому тижні в п’ятницю загрузили черговий автомобіль грузу з нашого підвалу а також жінкам, які прибирали підвал і мили його по декілька разів.  

На тижні:

Євхаристії у звичайному порядку. У п’ятницю Хресна Дорога.  
У наступну суботу не буде катехез ані зустрічей груп, але після Євхаристії, яка буде 10.00 вранці запрошуємо на прибирання нашого костелу та на допомогу з приготуванням Темниці та гробу Господнього.  

Наступної Неділі:

Вербна неділя – Муки Господньої. На літургію приносимодля освячення вербові гілки. Буде також можливість придбати гілки в парафії.
В наступну неділю буде лише 4 Служби Божі: Євхаристія о 10.00, 12.00, 13.30 та 18.00. Не буде Євхаристії о 8.30вранці.
Збиратимемо на Службі пожертвування на утримання Вищої духовної семінарії у Ворзелі. А після Євхаристії на ремонт нашого костелу.

Інше:

Після Вербної неділі розпочинається Великий Тиждень.


Святкування СВЯТОГО ТРИДЕННЯ з по 9 квітня.  

Літургія у Великий Четвер, Велику П’ятницю та Велику Суботу о 19.00

(в Велику П’ятницю та Велику Суботу від 15.00 буде можливість Адорації Ісуса та остання можливість Сповіді).

У Неділю Воскресіння Господнього буде лише 3 Служби Божі о: 10.00, 12.00 (польською) та 13.30. Картки з розкладом Богослужінь на Великий Тиждень та Великодні свята можна взяти при виході  з храму. Також там можна взяти картки на випоминки за наших померлих.
Після Пасхальних Свят будемо переживати «Проводи», тому вже можна заповнювати картки та приносити до захристії. Служба Божа за цих померлих буде на Байковому цвинтарі у суботу 15 квітня об 12:00. Будемо теж молитися за цих наших померлих від 17 по 22 квітня.  
Від всесвітньої ради Лицарів Колумба ми отримали продуктові набори з нагоди Великого Посту та Великодня.Частину з них ми передали нашим захисникам а з другою частиною хочемо поділитися з нашими парафіянами, особливо пенсіонеріами і малозабезпеченими родинами. Тому сьогодні після кожної Служби Божої буде нагода отримати продуктовий набір для тих хто зголоситься при виході з костелу.

Дякуємо за кожну молитву та усяку матеріальну допомогу нашій парафіяльній спільноті.