![](http://kiev.omi.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/image_6487327-6.jpeg)
ДЯКУЄМО!!
За такий гарний подарунок на для Бога, св. Миколая і всіх парафіян! Дякуємо Тим, хто вчора чистив і носив стільці, щоб в неділю можна було вже молитись в верхній частині храму!Це знаки надії і єдності, які нам дуже потрібні!!!ДЯКУЄМО!
ДЯКУЄМО!!
За такий гарний подарунок на для Бога, св. Миколая і всіх парафіян! Дякуємо Тим, хто вчора чистив і носив стільці, щоб в неділю можна було вже молитись в верхній частині храму!Це знаки надії і єдності, які нам дуже потрібні!!!ДЯКУЄМО!
Залишити відповідь