Молебень в костелі св.Миколая, який очолить Апостольський Нунцій в Україні Архієпископ Вісвальдас Кульбокас

розміщено в: Новини | 0

У середу, 16 листопада, о 18.00, у храмі св. Миколая, що по вул. Велика Васильківська, 75 в Києві розпочнеться молебень, під час якого Апостольський Нунцій в Україні Архієпископ Вісвальдас Кульбокас урочисто внесе до храму мощі св. Матері Терези з Калькутти – покровительки вбогих, які перебуватимуть там уже постійно.

Запрошуємо усіх бажаючих приєднатися до спільної молитви!

Оголошення: Усі ми пам’ятаємо, як у ніч з 3 на 4 вересня минулого року у київському костелі св. Миколая сталася пожежа, яка повністю знищила розташований на вівтарі орган. Цей музичний інструмент у 1981 році на святому місці встановили комуністи, переобладнавши приміщення храму під концертний зал.

Крім органу постраждала лише люстра, але і Хрест теж. Ісус черговий раз взяв удар на себе. Однак наша Небесна Мати залишилась ціла. Вогонь не пошкодив жодної ікони, у чудовий спосіб зберігся образ Матері Божої, що розміщувався над органом.

З подякою до Богородиці, ми запрошуємо усіх киян та гостей столиці на спільну молитву о 18:00 16 листопада – у день спомину Божої Матері Остробрамської – в костелі св. Миколая, що розташований у Києві на вулиці Великій Васильківській, 75.

Богослужіння очолить Апостольський Нунцій в Україні Архієпископ Вісвальдас Кульбокас.

Минулого року у ці дні ми уклали Меморандум з МКІП. Майже пів року промайнуло відтоді, як держава мала передати у користування парафії костел св. Миколая. Ці шість місяців ми планували присвятити негайному відновленню Миколаївського костелу. Але, нажаль, на заваді в чергове постали такі звичні для України чинники, як байдужість і неефективність чиновників. Вже тридцять років через бездіяльність влади римсько-католицький храм св. Миколая потребує ремонту і реставрації.

Тому ми будемо молити Бога і за нашу владу, – за людей, які добровільно взяли на себе відповідальність за організацію суспільного життя у нашій країні, відповідальність за кожного з нас, за наше майбутнє. Боже, благослови Україну!

Більше інформації і фото на: https://credo.pro/2022/11/333273 https://rkc.org.ua/blog/2022/11/13/shhe-odne-chudo-materi-bozhoyi-ostrobramskoyi-u-kosteli-sv-mykolaya-v-kyyevi/ https://kyiv.omi.org.ua/ https://www.facebook.com/StMykolayParish

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *