Ікона Божої Матері Остробрамської в костелі св.Миколая стала видимом знаком того, що для Бога немає нічого неможливого. У середу, 16 листопада, з нагоди спомину Божої Матері Остробрамської о 18.00, відбудеться подячний молебень. Під час нього Апостольський Нунцій в Україні Архієпископ Вісвальдас Кульбокас урочисто внесе до нашого храму мощі св. Матері Терези з Калькутти. О 18.30 Апостольський Нунцій очолить подячну урочисту Євхаристію. Зазначимо, що Архієпископ сам родом із Литви, звідки ікона Матері Божої Остробрамської, котра в чудотворний спосіб не згоріла під час пожежі органу.
![костел св.Миколая, молебень, ікона, Божа Матір Остробрамська](https://kyiv.omi.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/Для-Facebook-парафії-3-1.png)
до Божої Матері Остробрамської в костелі св.Миколая
Залишити відповідь