У костелі св. Миколая відбулося урочисте внесення каменю з гроту Гаргано, на якому під час об’явлення стояв Архангел Михаїл

розміщено в: Новини | 0

Цієї п’ятниці, 29 вересня, у свято св. Архангела Михаїла, о 18.00 в костелі св. Миколая в Києві, що на вул. Великій Васильківській 75, відбулося урочисте внесення каменю з гроту (печери) Гаргано, на якому під час об’явлення стояв Архангел Михаїл, а також встановлення статуї святого Архангела Михаїла на її постійне місце у храмі.

Статую привезли з санктуарію Михаїла Архангела у Гаргано, провінції Фоджіа, з регіону Апулія в Італії, та встановлено її в костелі 20 травня 2022 року. 

Настоятель парафії св. Миколая отець Павло Вишковський ОМІ, як тільки став настоятелем київської парафії святого Миколая сприяв тому, щоб в костелі була ця фігура. Адже, Архангел Михаїл – є покровителем міста Києва. Також в католицькій Церкві він є покровителем військових та лицарів. 

В нашому костелі було 360 фігур та ікон, які були знищені радянською владою. Зараз ми намагаємось повернути фігури святих до нашого храму. Під фігурами ми будемо мати мощі тих святих. Під статуєю Архангела Михаїла будемо мати камінь з гроту Гаргано, біля якого кожен зможе молитись та просити перемоги для України Водночас для нашої парафіяльної спільноти уже багато років важливим залишається питання відновлення справедливості – повернення храму вірянам. Храм має бути повернутий парафії, щоб вона могла служити всім знедоленим та пораненим війною (і не лише на тілі). Цим парафіяльна спільнота займається від початку повномасштабної війни з особливим завзяттям, – зазначив отець Павло.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *