Філліпінці підтримують Україну і справу повернення костелу св.Миколая

розміщено в: Новини | 0
Провінційна настоятелька філіппінської провінції сестра Лілія Тереза Толентіно (SPC) зі Згромадження сестер св.Павла з Шартр, запросила отця настоятеля Павла Вишковського ОМІ провести 2х годинну конференцію по ZOOM, для цілої провінції.

Загалом в ZOOM був присутній 331 активний акаунт, деякі з яких, були групові. Разом на конференції були присутні більше ніж тисяча людей. Були присутні представники з 35 шкіл, 12 госпіталів, 2 формаційних домів сестер на Філіппінах.

hdr
Під час цієї конференції отець-настоятель поділився інформацією, щодо актуальної інформації в Україні, розповів як живуть українці в часі війни.
Окрім цього розказав про актуальну інформацію з нашим костелом. Така кількість людей – це яскравий доказ того, що по цілому світі люди пам’ятають і моляться за Україну та у справі повернення та збереження костелу.
Наприкінці конференції учасники заспівали пісню Your Heart Today Ukraine (Твоє серце сьогодні, Україно) в солідарність з Україною.
Коли в нас будуть опускатись руки, пам’ятаймо, що з нами Господь та цілий цивілізований світ І якщо Бог з нами, то хто проти нас
Триваймо в молитві та підтримаймо своїм служінням відбудову нашого храму та нашої Батьківщини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *