Херсон, війна

Дороги війни. Отець Павло Вишковський ОМІ про дорогу з Херсону

розміщено в: Новини | 0

Настав час повертатися до Києва. Тому пару слів про дороги. Про дороги війни

Дороги війни

Найгірший відрізок дороги – це дорога від Херсону до Миколаєва. Ця частина, якщо можна її назвати дорогою, розбита снарядами, роз’їджена танками.

«Вражають місцевості, що показають, якою ціною відбувається звільнення наших територій від російських окупантів. Якою ціною здобувається перемога», зазначає о.Павло Вишковський ОМІ.

Ціла Херсонська область ще й досі замінована. Тому пересуватись треба максимально обережно. Обабіч доріг – велика кількість уламків від касетних снарядів, від «Градів» чи мінометів, якими російські війська обстрілюють Херсон.

Шокує величезна кількість зруйнованих будинків обабіч доріг.

Сам Херсон ще й досі потерпає від обстрілів. «Коли роздавали гуманітарну допомогу, також був приліт. Протягом всього часу було чутно вибухи, ми встигли завчасно доставити генератор у відому Чорнобаївку та у дитячий центр в Херсоні, який був згодом вчора обстріляний», згадує настоятель парафії св.Миколая.

Однак що вражає найбільше, це те, наскільки багато українських прапорів майорить обабіч доріг так і в самому Херсоні.

Костел св.Миколая та війна

В Євангелії від Йоана Ісус сказав: «Я є Дорога, і Правда і Життя». Колись наші всі дороги зійдуться в одну. Цією Дорогою є Ісус. Єдиною. Правдивою.

Дякую всім хто молився за цю подорож, хто підтримував і товаришував. Хай Господь щедро Винагородить.

Тільки з Ісусом можна все відбудувати. Наше життя. Нашу Батьківщину.

«Після побаченого, не можна не порівняти наш храм з нашою понівеченою Батьківщиною», з сумом констатує о. Павло. Коли цього літа мали гостей з Польщі, то вони спитали, чи наш храм постраждав під час війни. Так від час війни з комунізмом. Під час війни з наслідками «радянщини», від якої так важко позбутися.

Наш костел – це наглядний приклад, що хоч і нажаль зло приносить багато болі, нівечить прекрасне, однак добро перемагає. Бо Ісус Воскрес і переміг зло. Переміг смерть.

Храм – це наша спільна відповідальність. Як і наша Батьківщина.

«Вірю, що молитва має величезну силу.», впевнено зазначає настоятель парафії.

І лише від нас залежить, чи випросимо ми у Господа навернення для, тих, хто має земну владу, щоб повернути нам вкрадене в часи радянського союзу. Від нас залежить, порятунок і відбудова нашого храму. Нашої Батьківщини. Нашого життя в Господі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *