У суботу 25 березня в Києві у храмі Св. Василія Великого на Львівській площі, відбулися традиційні Великопосні реколекції для Лицарів Колумба, які очолив єпископ-помічник Київської архиєпархії УГКЦ Преосвященний владика Андрій Хім’як.
З нашої парафії були присутні два лицарі, які взяли участь у цих реколекціях.
«Всі і єпископ, і священники, і вірні добре володіють ситуацією, щодо нашого храму, розпитують про стан і підтримують нас.
Сподобалася Служба Божа[ у греко-католиків] , вона така ж як і у нас [ римсько-католиків], має тільки деякі особливості, гарний церковний спів і спів молитов священниками. Молитва «Радуйся, Маріє» дуже особлива і гарна», ділиться своїми враженнями один з лицарів.
Як бачимо, ситуація щодо нашого храму набрала широкого розголосу не тільки в римсько-католицького середовища, тому не опускаймо рук і продовжуймо тривати у молитві.
![Лицарі Колумба парафії св.Миколая на Великопісних реколекціях](https://kyiv.omi.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/B91F7519-02BA-4FFA-B591-77496C6F503E.jpeg)
Залишити відповідь